Pozvánka k návštěvě hřebčína Karlen

Dovolujeme si vás pozvat na odpolední akci v hřebčínu Karlen.  Občanské sdružení RUKA 8 pořádá 13.5.2014 od 15.30 hod  setkání pro rodiče s dětmi a příznivce základní školy Na rovině .

kde: Dlouhá Třebová, Na kopci 105  (parkoviště u hřbitova – dále pěšky rovně polní cestou do hřebčína).

Majitelka a zakladatelka hřebčínu Lenka Kašparová seznámí děti s chovem welsh pony. Pro děti srozumitelnou formou předvede krmení , přípravu koní a jejich výcvik. Děti budou moci např. ochutnat vitamíny pro koně, prohlédnout si koně v jejich přirozeném prostředí, svézt se na koni a dále si pohladit koně i ostatní zvířátka z farmy – kůzlátka, gothengenská prasátka, ovečky, kočky.

Vezměte si s sebou špekáček, na rozloučenou si jej opečeme na ohni.  Cena 50,-Kč za 1 dítě.

Z důvodu přípravy koní je potřeba potvrdit  účast zpětně e-mailem spetrova@seznam.cz.

Velmi rádi vás uvítáme na naší akci. Občanské sdružení RUKA 8 a iniciátoři vzniku nestátní základní školy Na rovině v České Třebové.  Mgr. Jana Chaloupková za o.s.RUKA 8  www.narovine.cz/ceskatrebova

Děkujeme za finanční i materiální pomoc. I nadále nás můžete podpořit na základě osobního jednání, nebo přímo na konto Občanského sdružení RUKA 8 č. účtu 107-5637840237/0100 u KB ,a.s.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.