Vánočnění 2014 Na rovině v České Třebové

Děti si užily výuku, vánoční přípravy, návštěvy dětí, kteří chtějí od nového školního roku navštěvovat naši školu, pochutnaly si na vlastních výrobcích, vyráběly svíčky, výrobky z vosku, zdobily perníčky a stavěly vánoční stromeček s netradičních materiálů.                Starší děti „prodávaly“své výrobky rodičům ve svém vánočním krámku.

Máme velikou radost, kolik rodičů po celý den navštěvovalo naší školu, seznamovalo se s výukou, hovořilo s pedagogy a se zřizovatelkou Mateřské školy a Základní školy Na rovině v Chrudimi v místě poskytovaného vzdělávání Česká Třebová. Takto přesně se jmenuje naše škola, do níž budeme v lednu zapisovat nové žáky pro školní rok 2015-16. O zápisech vás budeme včas informovat. Budou probíhat individuálně, abychom mohli nového žáka řádně poznat, popřemýšet o jeho zapojení do kolektivu podle jeho úrovně dosaženého rozvoje.

http://pobockazsnarovinectrebova.rajce.idnes.cz/Vanocneni_2014/

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.