Vánočnění Na rovině v České Třebové

 

10.12. 2014 od 12.30.hod do 18.00hod

v prostorách Základní školy Na rovině v České Třebové , Pod Jelenicí 657

Dovolujeme si vás srdečně pozvat na vánočnění Na rovině od 12.30 hod do 18.00 hod budou v budově školy probíhat vánoční dílničky pro děti.

Děti si mohou vytvořit drobné dárky pro své blízké, ozdoby na stromeček nebo si vyzkoušet vánoční zvyky. (Cena jedné dílničky od 25,-Kč až 45,-Kč podle surovin a materiálu potřebných k výrobě.) Dále budete mít možnost koupit si drobné předměty z naší Tvořivé dílničky, která po celý rok působí v prostorách školy a rozvíjí děti. (Cena drobných výrobků od 12,-Kč až 77,-Kč J)

Součástí akce je přednáška Mgr. Martiny Černé – speciálního pedagoga , která se uskuteční od 15.30 hod do 17.00 hod.                                                                                                                                                                        Vstup na akci zdarma, drobné občerstvení bude ve vánočním duchu k dispozici všem návštěvníkům. Těšíme se na vaši návštěvu. Občanské družení RUKA 8 a pedagogové ZŠ Na rovině.                                                         Info: spetrova@seznam.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.